Showbiz

Me dekoltenë zbuluar, Rashel Kolanecit i del ‘gënjeshtra’, debaton me ndjekësen: E bëni qime tra, do e kishe ëndërr të ishe si unë

FOTO
Rashel Kolaneci ka postuar një foto pa make-up, por ndjekësja vë re filtrat dhe rimelin…
Featured image of article: Me dekoltenë zbuluar, Rashel Kolanecit i del ‘gënjeshtra’, debaton me ndjekësen: E bëni qime tra, do e kishe ëndërr të ishe si unë Ish-velina, Rashel Kolaneci.

TIRANË– Ish-velina e Xingut, Rashel Kolaneci, ka zgjedhur të vijë me disa poza të nxehta në këto ditë karantine. Ajo ka postuar një foto me dekoltenë zbuluar, ku shkruan se është pa make-up, dhe më natyrale se kurrë.

Por, ndjekëset kanë vënë re filtrate dhe make-up-in në fytyrën e Rashelit, dhe i kanë kërkuar të mos gënjejë.

 

View this post on Instagram

 

Mood: No make up 🤍

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mos rrej se je pa make up se të duket komplet rimeli,”– i shkruan një ndjekëse, ndërsa Rashel Kolaneci ka replikuar duke thënë se është thjesht një laps: “Është laps sysh, për një pikë laps s’besoj se ndryshon gjë, apo e bëni qimen tra thuaj!”

Komentet.

Megjithatë këtë kritika e ka edhe një komentuese, e cila shkruan: “Srzzz no make up?? Por 102939 flitra…

Komentet.

Rashel Kolaneci i është përgjigjur shkurt ndjekëses, duke ja bërë të qartë se ajo s’ka konkurencë: “Ti do dëshiroje të kishe fytyrën time, dhe jo vetëm!!”

R.L/Dosja.al

Shto Koment