Showbiz

“Me dekoltenë e hapur dhe gjoksin zbuluar”, Armina Mevlani bëhet nostalgjike: Ai më tha që isha një mister(FOTO)

 Me të tilla postime Armina ngre dyshime herë pas here për lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën.
Featured image of article: “Me dekoltenë e hapur dhe gjoksin zbuluar”, Armina Mevlani bëhet nostalgjike: Ai më tha që isha një mister(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një ndër emrat më të përfolur në median  rozë për shkak të jetës që ajo bën dhe lidhjes që ka me Shkëlzen Berishën.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale nga edhe ndan me fansat momente të ndryshme të jetës së saj.

Ajo publikon shpesh herë fraza dhe shprehje të ndryshme dashurie referuar partnerit të saj Shkëlzenit, me të cilin  ka thënë që edhe do martohet.

Por sëfundmi ajo ka publikuar një foto ku shkruan: Ai më tha që isha një mister.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me të tilla postime Armina ngre dyshime herë pas here për lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën.

Por në këtë rast apo blogerja ka treguar ndoshta raportin fillestar që mund të ketë pasur me Shkëlzenin, thënë ndryshe çdo mister ndodh të zbulohet, kështu  ka ndodhur dhe me dyshen e shumëpërfolur të shoëbizzit shqiptar.

A.C/Dosja.al

Shto Koment