Showbiz

Me biznese e me vilë superlukoze, Ermal Mamaqi tregon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur: Punoj, sërish më quajnë me FAT!

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar edhe se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte majftueshmëri financiare. 
Featured image of article: Me biznese e me vilë superlukoze, Ermal Mamaqi tregon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur: Punoj, sërish më quajnë me FAT! Ermal Mamaqi

TIRANË– Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka treguar sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar. 

Në rrjetin e tij social në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar edhe se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte majftueshmëri financiare. 

“Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe njerëzit sërish më quajnë ME FAT!,“-shkruan Ermali. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i Ermal Mamaqit

Aktori i humorit ka bërë bujë disa muaj më parë pasi prezantoi vilën e tij në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës, duke u lënë të gjithë me gojë hapur për luksin që kishte zgjedhur. Gjithashtu ai njihet si pronar i disa bizneseve, më i famshmi ai i organizimit të eventeve. 

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment