Showbiz

Me bishtin e leckës në dorë dhe me të brendshme, Rike Roci bën twerk duke pastruar shtëpinë: Ju thaftë goja kush nuk e beson

VIDEO
Shumë larg fotove të Instagramit, Rike na zbulon se është goc për shpi duke postuar një video në Tik Tok aty ku shfaqet me lekcë në dorë.
Featured image of article: Me bishtin e leckës në dorë dhe me të brendshme, Rike Roci bën twerk duke pastruar shtëpinë: Ju thaftë goja kush nuk e beson Rike Roci
Përditësuar:

ITALI– Rike Roçi është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Së fundmi bukuroshja është bërë pjesë e aplikacionit më të përdorur të momentit, Tik Tok aty ku poston video nga më të ndryshmet.

Videoja e fundit e saj i drejtohet të gjthë atyre që nuk besojnë se Rike bën punët e shtëpisë apo se nuk është goc për shtëpi.
E veshur me tuta të shkurtër, kanatjere dhe me flokët e lëshuar, Rike shfaqet duke bërë twerk teksa mban në duar fshesën.

Goc për shtëpi..ju thaftë goja kush nuk beson‘ -shkruan Rike në Tik Tok.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rike na sjell prova: Kështu duket modelja shqiptare tashmë që ndodhet në karantinë duke berë punë shtëpie, ndryshe nga se shihet ne Instagram.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment