Showbiz

Me bikinit e vogla dhe gjoksin jashtë, Françeska Jaçe mërzitet në karantinë: E vetmja gjë që më mungon… (FOTO)

Në video ajo shihet me një palë bikini të vogla në ngjyrë rozë, ku krahas postimit ka shkruar se e vetmja gjë që i mungon nga karantina janë udhëtimet.
Featured image of article: Me bikinit e vogla dhe gjoksin jashtë, Françeska Jaçe mërzitet në karantinë: E vetmja gjë që më mungon… (FOTO) Françeska Jaçe

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe është një prej personazheve më të përfolura në shoëbizzin shqiptar si shkak i jetës luksoze që ajo bën dhe fotove provokuese që publikon herë pas here.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të shkurtër nga arkiva duke  kujtuar pushimet e saj në Ibiza.

Në video ajo shihet me një palë bikini të vogla në ngjyrë rozë, ku krahas postimit ka shkruar se e vetmja gjë që i mungon nga karantina janë udhëtimet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Françeskes ne Instastory

“E vetmja gjë që më mungon nga karantina, udhëtimet.”– ka shkruar Françeska.

A.C/Dosja.al

Shto Koment