Politike

“Më bën të ndihem i ri!”, ambasadori izraelit Dan Oryan nuk e përmban gëzimin pas takimit me Gent Cakajn

Pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të deleguar të Shqipërisë, Gent Cakajn bëri edhe vertikalen para dy flamujve, izraelit dhe atij shqiptar.
Featured image of article: “Më bën të ndihem i ri!”, ambasadori izraelit Dan Oryan nuk e përmban gëzimin pas takimit me Gent Cakajn Dan Oryan

TIRANË– Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan nuk heq dot dorë nga zakoni i tij.

Pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të deleguar të Shqipërisë, Gent Cakajn bëri edhe vertikalen para dy flamujve, izraelit dhe atij shqiptar.

“Më bën të ndihem i ri”, shkroi ambasadori në postimin e tij në Facebook.

Kjo nuk është hera e parë që ambasadori bën një gjest të tillë gjatë takimeve të tij zyrtare dhe sigurisht atë private.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment