Showbiz

Me belin e Amit të mbështjellë në duar shkëmbejnë puthje, Ermal Mamaqi s’i reziston gruas: Kam diamantin…(FOTO)

Ermal Mamaqi ka ndarë një foto me Amarda Toskën, duke i dedikuar fjalët më të bukura!
Featured image of article: Me belin e Amit të mbështjellë në duar shkëmbejnë puthje, Ermal Mamaqi s’i reziston gruas: Kam diamantin…(FOTO) Aktori, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska.

TIRANË– Aktori i humorit dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk i ka kursyer fjalët e bukura për bashkëshorten e tij, Amarda Toskën. Të veshur klas për ceremoninë e Jonida Vokshit, Amarda Toska me një fustan blu të ndezur, ka rrëmbyer vëmendjen e bashkëshortit.

Teksa kanë pozuar përqafuar, Ermal Mamaqi e ka mbështjellë Amin rreth belit dhe duken të lumtur bashkë. Amarda ka postuar edhe një video teksa çifti shkëmbejnë një puthje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Me shefen e @amievent_official. Në një dasëm Vipash ku çdo gjë rrezaton, unë kam diamantin më të çmuar…”- shkruan Ermal Mamaqi në rrjete sociale.

Aktori Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment