Showbiz

Me 6 mijë euro byzylyk/ Shumat marramendëse që shpenzojnë Lori Hoxha dhe Luana Vjollca për veshjen e një ditë të zakonshme (FOTOT)

Në total e gjithë e veshja, për një ditë të zakonshme e Lori Hoxhës kushton 5.623 euro.
Featured image of article: Me 6 mijë euro byzylyk/ Shumat marramendëse që shpenzojnë Lori Hoxha dhe Luana Vjollca për veshjen e një ditë të zakonshme (FOTOT) Lori Hoxha dhe Luana Vjollca.

TIRANË– Kur bëhet  fjalë për veshjet markë dhe bizhutë të firmave të më të njohura, ndërmend na vijnë menjëherë çmime marramendëse.

Sigurisht që edhe në Shqipëri të gjithë personazhet VIP, por jo vetëm kanë treguar se vishen me rroba çmimi i të cilave është marramendës.  Shpesh herë blogerja e njohur shqiptare, Lori Hoxha, njëkohësisht edhe trashëgimtare e Top Channel.

Ajo është shumë e komentuar dhe e përfolur në mediat rozë për shkak të jetës luksoze që ajo bën duke tërhequr gjithmonë vëmendjen.

Në një foto të fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram ajo shihet teksa në dorë mban një byzylyk që kushton 4500 euro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Çmimi per veshjen e Lorit

Ndërsa kostumi i saj sportiv në ngjyrë rozë kakushtuar 153 euro e përbërë nga kanatjeria e shkurtës(Bra) 70 euro dhe  pantallonat sportive 83 euro. Më tej faqja ‘Whattheywearin’ka zbuluar se kufjet ‘Airapods Pro’ kanë kushtuar 280 euro, ndërsa atëletet e saj kapin vlerën 350 euro.

Në total e gjithë e veshja për një ditë të zakonshme e Lori Hoxhës kushton 5.623 euro.

Gjithashtu faqja zyrtare ‘Whattheyëearin’ e cila gjen çmimin e veshjeve të VIP-ve, ka zbuluar se edhe byzylyku që mban në dorë moderatorja e njohur, Luana Vjollca kushton jo pak, por 6.300 euro. Ndërsa bluza e saj e bardhë që mban veshur kap vlerën,  280 euro.

Çmimi per veshjen e Luanës

A.C/Dosja.al

Shto Koment