Showbiz

Dalin pamjet nga dasma private e Mc Kreshës, reperi kurëzon dashurinë me vajzën misterioze (VD)

Kur të gjithë prisnin emrin dhe një foto me të dashurën, Kresha ka befasuar dhe sot ai po feston me miqtë.
Featured image of article: Dalin pamjet nga dasma private e Mc Kreshës, reperi kurëzon dashurinë me vajzën misterioze (VD) Momente nga dasma

KOSOVË- Këngëtari i njohur, Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë. Në një ceremoni private, reperi ka kurorëzuar sot dashurinë me vajzën misterioze, e cila prej vitesh i ka rrëmbyer zemrën.

Kur të gjithë prisnin emrin dhe një foto me të dashurën, Kresha ka befasuar dhe sot ai po feston me miqtë.

 

View this post on Instagram

 

Disa nga momentet e dasmës madhështore se @tavnikcity . Ai duket shumë i lumtur mes miqve dhe prane bashkëshortes se tij të re . . . . . . . . #weeding #mckresha #ledrivula #lumi #lumib #friends

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Post News Al (@postnews.al) on


Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete marrëdhënien e tyre privatisht me Erzinën, por sërish janë zbuluar disa imazhe nga dasma.

Këngëtari shihet teksa pret nusen e më pas kërcen me të. Po ashtu shihet se në këtë foto marrin pjesë miqtë e reperit, Ledri Vula, Gjiko etj.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment