Showbiz

Mbyllni sytë! Vildane Zeneli hap këmbët dhe pozon mbi ballkon, ja poza provokuese e modeles

Vildane Zeneli ka postuar një foto, ku ka dalë me këmbë të hapura mbi ballkonin e banesës së saj. 
Featured image of article: Mbyllni sytë! Vildane Zeneli hap këmbët dhe pozon mbi ballkon, ja poza provokuese e modeles Vildane Zeneli

SHBA– Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli është e njohur për pozat e saj, ku ekspozon format e saj fantastike.

Në postimin e fundit në Instagram, Vildaneja ka postuar një foto, ku ka dalë me këmbë të hapura mbi ballkonin e banesës së saj.

Mos më studo mua se nuk diplomohesh,”– shkruan modelja por pa e përmendur se me kë e ka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i modeles: 

Vildane Zeneli

(k.m/dosja.al)

Shto Koment