Showbiz

Mbretëresha Elizabeth se ka zbuluar kurrë ushqimin e preferuar dhe ka një arsye shumë e fortë

Por ka një që mund ta konsumojë çdo ditë. Bëhet fjalë për tortën me biskota çokollate.
Featured image of article: Mbretëresha Elizabeth se ka zbuluar kurrë ushqimin e preferuar dhe ka një arsye shumë e fortë Elizabeth II

ANGLI– Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth II ka vizituar një numër të madh vendesh gjatë gjithë jetës së saj, ku edhe ka pasur mundësinë që të shijonte menu të ndryshme. Por askush nuk e di cila është pjata e saj e preferuar.

Burime nga pallati mbretëror zbuluan se mbretëresha nuk u tregon të tjerëve se cili është ushqimi i saj i preferuar në mënyrë që të mos ia ofrojnë të gjithë gjatë udhëtimeve. Por ka një që mund ta konsumojë çdo ditë. Bëhet fjalë për tortën me biskota çokollate.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Është e vetmja tortë që bëhet gjatë gjithë kohës, është pothuajse çdo ditë, dhe mbarohet. Elizabeth II e do aq shumë këtë tortë saqë edhe kur udhëton diku, e paketon për ta pasur me vete,“-thanë të njëtat burime.

(k.m.dosja.al)

Shto Koment