Showbiz

Mbi trampolinë Sia dhe Joeli hidhen e qeshin sëbashku! Ermali shijon pamjen, por shihni si reagon Ami (VIDEO)

Ermal Mamaqi ka ndarë një video në rrjete sociale ku shfaq dy fëmijët e tij në momente gëzimi teksa hidhen mbi trampolinë, por Amarda Toska e ka mendjen mos vriten.
Featured image of article: Mbi trampolinë Sia dhe Joeli hidhen e qeshin sëbashku! Ermali shijon pamjen, por shihni si reagon Ami (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska bashkë me fëmijët e tyre.

TIRANË- Ermal Mamaqi zgjedh rrallë të ndajë video e foto me fëmijët e tij, por videoja e hedhur në rrjete sociale së fundmi është epike. Joeli dhe Sia luajnë bashkë mbi trampolinë. Sigurisht që djali si më i madh që është kërcen shumë mbi trampolinë, duke shkundur mirë të voglën, Sia.

“Hë kush bën më shumë? Motra për vllain apo vllai për motrën? Duket domethënë rezultati te kta tuçat e mi! Dhe e ëma e tyre thotë : – hiii ua,”- shkruan Ermal Mamaqi në videon e postuar.

Amarda e paska me frikë s’e mos vriten fëmijët, ama Ermali po shijon dhe gëzon bashkë me fëmijët!

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Joeli dhe Sia😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment