Showbiz

Mbi peshë dhe me celulit/ Njihuni me 22-vjeçaren pa komplekse: Bëj seks çdo ditë (FOTO)

Ajo thekson se bën seks pothuajse çdo ditë edhe nuk ka asnjë kompleks për trupin e saj.
Featured image of article: Mbi peshë dhe me celulit/ Njihuni me 22-vjeçaren pa komplekse: Bëj seks çdo ditë (FOTO) Emma Tamsin Hill

SHBA– Ajo është vetëm 22-vjeç por nuk ka aspak komplekse. Fjalën e kemi për , 22 vjeç, nga Preston, e cila ka pranuar se kjo më parë e ka urryer format e saj të trupit, por tani për të nuk janë aspak një problem.

Por që nga takimi me të dashurin e saj Brandon Witter, 23 vjeç, nga Londra gjërat kanë ndryshuar.

Emma thotë se i dashuri Brandon Witter e ndihmoi të kapërcejë varësinë në lidhje me stomakun dhe të dashurojë trupin e saj. Ajo thekson se bën seks pothuajse çdo ditë edhe nuk ka asnjë kompleks për trupin e saj.

Foto të 22-vjeçares 

 Burimi: Daily Mail 

J.V/Dosja.al

 

Shto Koment