Showbiz

‘Mbërthehu moj se më plase’, pas fotos me gjoksin jashtë ja çfarë i shkruan Enca

Enca nuk nguron të publikojë foto seksi, por mesa duket foto të tilla provokojnë dhe ndjekësit, që lenë komente të ndryshme.
Featured image of article: ‘Mbërthehu moj se më plase’, pas fotos me gjoksin jashtë ja çfarë i shkruan Enca Këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura edhe për faktin se shpeshherë ekspozon hiret e saj në rrjete sociale, ku ka mbi 2 milion ndjekës në Instagram. Në një foto të shpërndarë së fundmi vihet re një koment ‘pikant’ i një ndjekësi.

“Mbërthehu moj se më plase”,– shkruan një ndjekës.

Por, nuk ka munguar as komenti pa komplekse i Encës që kërkon gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ç’kuptim ka pastaj”,-i kthehet Enca.

Megjithatë, më poshtë kanë vazhduar replikat, teksa i thonë këngëtares, se e vetmja gjë që mund të shesësh është gjoksi!

Postimi i Encës dhe komentet në foto.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment