Aktualitet

Mbërrin i pajetë në spitalin e Vlorës një 14-vjeçar

Mëngjesin e sotëm ka mbërritur i pajetë një 14 vjeçar në spitalin e Vlorës. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë
Featured image of article: Mbërrin i pajetë në spitalin e Vlorës një 14-vjeçar Foto nga Vlora, para ambientet të morgut kur pritet të bëhet ekspertiza mjeko-ligjore e të miturit
Përditësuar:

Në spitalin e qytetit të Vlorës ka mbërritur i pajetë një 14-vjeçar në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Dosja.al mëson se nuk është një rast kriminal,  as plagosje dhe as vrasje, por dyshohet se i mituri mund të ketë ndërruar jetë nga rrethana të ndryshme shëndetësore.  I mituri Patrik Petritaj është dërguar në spital me urgjencë nga familjarët e tij. 

Në trupin e tij pritet të kryhet ekspertiza mjeko-ligjore për të gjetur edhe shkaqet e kësaj vdekje. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

 

Shto Koment