Showbiz

“Mban nga 3 dashnor”, Dajana shpërthen pas pyetjeve të ndjekësve: Njerëzit të lidhin e të ndajnë si të duan(FOTO)

Teksa  u ka kthyer disa përgjigje pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjetet sociale,  bie në sy edhe një nga  përgjigjet që lidhet me jetën e saj private.
Featured image of article: “Mban nga 3 dashnor”, Dajana shpërthen pas pyetjeve të ndjekësve: Njerëzit të lidhin e të ndajnë si të duan(FOTO) Dajana Shabani

TIRANË- Moderatorja e njohur Dajana Shabani është një personazhet që përflitet më shumë në rrjetet sociale jo vetëm në për shkak të jetës që ajo bën por edhe për lëvizjen e papritur që bëri nga emisioni i  mëngjesit tek një tjetër format në ‘Ora Neës’.

Teksa  u ka kthyer disa përgjigje pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjetet sociale,  bie në sy edhe një nga  përgjigjet që lidhet me jetën e saj private.

Komentuesi: Je ndarë nga i dashur apo e kam përshtypjen  e gabuar?

 Dajana Shabani: Ah mi Dajanë, ç’deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1, të ndajnë e të lidhin si të duan njerëzit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përgjigje kjo që ironizon një pjesë të vajzave në shoqërinë shqiptare, si edhe për veten nuk thotë diçka të saktë por lë  të  kuptohet që  me të dashurin që na ka prezantuar  vazhdon të  jetë akoma.

A.C/Dosja.al

Shto Koment