Sport

FOTOLAJM/ Tirana prej kohësh në ndjekje të lojtarit të Kombëtares, mbrojtësi i bën vizitë në Antalia

Bardheblutë janë besimplotë se do të arrijnë një marrëveshje me lojtarin, madje kryeqytetasit janë sponzorizuar edhe nga tjetër lojtar i Kombëtares si Mërgim Mavraj.
Featured image of article: FOTOLAJM/ Tirana prej kohësh në ndjekje të lojtarit të Kombëtares, mbrojtësi i bën vizitë në Antalia Mërgim Mavraj

TURQI- Tirana prej ditësh ndodhet në Antalia të Turqisë, aty ku kryeqytetasit po zhvillojnë fazën përgatitore. Klubi prej kohësh është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe së fundmi qarkullojnë lajme për një interesim për ish-lojtarin e Kombëtares Arlind Ajeti.

Foto e publikuar nga Mavraj

Bardheblutë janë besimplotë se do të arrijnë një marrëveshje me lojtarin, madje kryeqytetasit janë sponzorizuar edhe nga tjetër lojtar i Kombëtares si Mërgim Mavraj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

33 vjeçari i bëri një vizitë ekipit bardheblu ku ai u shfaq me bluzen e Tiranës, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ai ka ftuar Ajetin të bashkohet me Tiranën.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment