Aktualitet

Maunia përplas 50 vjeçaren në Elbasan, gruaja në gjendje të rëndë, shoferi largohet nga vendngjarja

Një maune ka përplasur një 50-vjeçare dhe shoferi  është larguar nga vendi i ngjarjes.
Featured image of article: Maunia përplas 50 vjeçaren në Elbasan, gruaja në gjendje të rëndë, shoferi largohet nga vendngjarja Foto ilustruese

ELBASAN- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një maune ka përplasur një 50-vjeçare dhe shoferi  është larguar nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se 50-vjeçarja është transportuar në spital, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën. Ndërkohë, policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment