Rajoni

Martohet Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni gjatë muajit të Ramazanit, gruaja e tij është 50 vite më e re

Mësohet se bashkëshortja e tij është 50 vite më e re. Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.
Featured image of article: Martohet Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni gjatë muajit të Ramazanit, gruaja e tij është 50 vite më e re Foto nga ceremonia e martesës

MAQEDONI E VERIUT- Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Kështu raportojnë disa media në Maqedoni e Veriut, të cilat shkruajnë se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë.

Foto nga ceremonia e martesës

Janë publikuar edhe disa fotografi nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij, që bëhet gjatë muajit të Ramazanit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se bashkëshortja e tij është 50 vite më e re. Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment