Showbiz

Martohet biznesmeni shqiptar, Flor Mumajesi ‘e djeg’ në dasmën luksoze (VIDEO+ FOTO)

Flor Mumajesi është rikthyer për të gjithë ata që ja kanë ndjerë mungesën dhe ka zgjedhur dasmën e biznesmenim me origjinë nga Kosova për të rinisur punën e tij.
Featured image of article: Martohet biznesmeni shqiptar, Flor Mumajesi ‘e djeg’ në dasmën luksoze (VIDEO+ FOTO) Flor Mumajesi në dasmën e Petrit Kllokoqit.
Përditësuar:

KOSOVË– Një dasmë gjigande, organizuar me gjithçka luksoze ishte dasma e organizuar mbrëmë, e biznesmenit Kosovar, Petrit Kllokoqi.

 

View this post on Instagram

 

Thjesht te du…. @erzapecci .

A post shared by Petrit Kllokoqii👨 (@petritkllokoqi) on


E veçanta e kësaj ceremonie, e cila kishte një atmosferë të jashtëzakonshme ishte dhe pjesmarrja e artistit të mirënjohur shqiptar, Flor Mumajesit, që prej kohësh i mungonte skenës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Dita e Kurorezimit 🥂

A post shared by Petrit Kllokoqii👨 (@petritkllokoqi) on


Ai ka zgjedhur të këndojë në dasmën e mikut të tij, biznesmenit Petrit Kllokoqi duke ndezur atmosferën,  me këngët e tij dhe rikthimin e fuqishëm.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment