Showbiz

Martesa pastaj bebi, Venera Lumani zbulon planet në çift, tregon se kur dëshiron të bëhet nënë(VD)

Më publikisht se kaq nuk mund të na e tregonte Venera kohën se kur do të bëhet nënë. 
Featured image of article: Martesa pastaj bebi, Venera Lumani zbulon planet në çift, tregon se kur dëshiron të bëhet nënë(VD) Lind Islami dhe Venera Lumani

TIRANË- Mbrëmjen  e djeshmem, çifti i njohur i këngëtarëve, Lind Islami dhe Venera Lumani të ftuar në emisionin ‘Shiko Kush LUAN’, janë vënë përballë sfidës ndaje ose haje, ku kanë treguar disa detaje për lidhjen  e tyre.

Në këtë rast Venera e pyetur  nga Lindi bazuar në lojën e emisonit, se kur e kanë  në plan të bëhet mami, pra që familjes së tyre t’i shtohet një fëmijë, këngëtarja ka zgjedhur  të përgjigjet.


Venera ka shpjeguar se: Me kismet këtë vit do të martohemi, do të kemi dasëm, e vitin tjetër po do të kemi një fëmijë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më publikisht se kaq nuk mund të na e tregonte Venera kohën se kur do të bëhet nënë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment