Showbiz

Martesa e katërt? Aktori i famshëm zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re

Pas tre martesave në të shkuarën, Nicolas Cage është gati të shkojë drejt altarit. 55- vjeçari dhe e dashura e tij, grimierja Erika Koike kanë hedhur kërkesën për t’u martuar.
Featured image of article: Martesa e katërt? Aktori i famshëm zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re Aktori, Nicolas Cage dhe e dashura e tij e re, Erika Koike.

Për herë të parë nisi të flitej rreth romancës së mundshme mes aktorit të Hollywood dhe grimieres,  në prillin e vitit që lamë pas, ku ata u fotografuan pranë njëri- tjetrit në Puerto Rico, kur Cage xhironte filmin “Primal”.

Kjo është martesa e katërt e aktorit, pasi ai ka qenë i martuar me Patricia Arquette, Lisa Marie Presley-, Alice Kim martesa të cilat ai ka edhe fëmijë. Djali i tij nga martesa me Alice Kim, Kal- El Coppola, 14 vjeç.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Aktori, Nicolas Cage dhe grimierja, Erika Koike.

 

L.K/Dosja.al

Shto Koment