Showbiz

Martesa e fundit i zgjati 12 ditë/ Pamela Anderson LUTET për një martesë të gjashtë, 52 vjeçarja nuk humb shpresën në dashuri: Edhe një herë të vetme

Pamela Anderson nuk ka ndërmend të heqë dorë nga dashuria pasi kërkon që të martohet për herë të gjashtë.
Featured image of article: Martesa e fundit i zgjati 12 ditë/ Pamela Anderson LUTET për një martesë të gjashtë, 52 vjeçarja nuk humb shpresën në dashuri: Edhe një herë të vetme Pamela

AMERIKE– Pamela Anderson nuk ka shumë që i ka dhënë fund martesës së pestë e duket se kërkon që të celebrohet sërish.

Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”- kanë qenë këto fjalët e Pamela Anderson në një intervistë të dhënë për “New York Times” aty ku shprehet se dëshiron sërish të martohet.

Aktorja 52 vjeçare thotë se dëshiron të martohet sërish, të pakten t’i japë edhe një mundësi të fundit jetës së saj bashkëshortore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në muajin janar ajo pati një martesë të shkurtër me producentin Jon Peters të cilin e ka patur mik prej vitesh. Dyshja u ritakuan në Indi dhe patën një shkëndijë të shkurtër që zgjati vetëm 12 ditë.

Nuk dihet se nëse Anderson është duke kaluar një romancë të re që po kërkon me ngulm të martohet sërish.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment