Showbiz

Marrëdhënie për tu pasur zili! Sara Hoxha poston mesazhin e Xheraldinës, nëna e Ledri Vulës mbështet publikisht nusen për ndryshimet që ka pësuar

FOTO
Sara ka publikuar në Instastory një bisedë të sajën me vjehrrën, nënën e Ledrit, e cila i ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj me fjalët më të bukura.
Featured image of article: Marrëdhënie për tu pasur zili! Sara Hoxha poston mesazhin e Xheraldinës, nëna e Ledri Vulës mbështet publikisht nusen për ndryshimet që ka pësuar Sara Hoxha, Xheraldina

KOSOVE- Ditën e djeshme partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha publikoi një foto në instastory aty ku shfaqet e shtrirë në plazh, duke shijuar panoramën e detit me një gotë kapuçino.

Por ajo u vu re në foton e publikuar në Instastory, ishin strijat në pjesën anësorë të kofshëve, që ajo nuk u mundua aspak t’i mbulonte.

Sara Hoxha- instastory

Sara na bëri me dije se në fakt nuk janë problem i shtatzënisë por janë si pasojë e lëkundjeve të mëdha të peshës në adoleshencë.

Ndërsa sot, ajo ka ndarë në Instagram mesazhin suportues që i ka dërguar mamaja e Ledrit, Xheraldina:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ti duaje trupin tënd ashtu siç është, me strija, pa strija, me çkado që është se është i vetmi që ke dhe është i bukur ashtu si është. Strijat janë gjë normale, bile e bukur se ato strija flasin për jetë e jo për një ngulfatje dëshirash e ngulfatje oreksi në kohë të caktuara. Të don nini ty shumë.”

Sara Hoxha- instastory

Ky mesazh na tregon dhe një herë marrëdhënien e bukur që kanë ato të dyja.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment