Showbiz

Marrëdhënie e tensionuar? E dashura e Brad Pitt tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshorten e aktorit

Ndryshe nga gjithë komentet e tjera, Nicole nuk ka nguruar që mos të kthej përgjigje duke i dhënë një përgjigje të shkurtër komentuesit “Nuk urrrej askënd”, duke hequr kështu kurozitetin se mes saj dhe Angelina Jolie ka një marrëdhënie të tensionuar.
Featured image of article: Marrëdhënie e tensionuar? E dashura e Brad Pitt tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshorten e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalski dhe Angelina Joli

Brad Pitt dhe e dashura e tij e re Nicole Poturalski, kanë tërhequr sërish vemendjen e mediave rozë. Së fundmi Nicole Poturalski ka postuar një foto në ‘Instagram’ e veshur me fustan ngjyrë portokalli, ku krahas fotos ka shkruar “njerëzit e lumtur nuk urrejnë”.
Postimi i saj ka nxitur shumë ndjekësit pasi këta të fundit mendojnë se shkrimi është për Anglina Jolie.

Një ndër shumë komente, nga ndjeksat ka qënë “Nëse po, atëherë pse ti dhe Brad e urren Angelinën? “. Ndryshe nga gjithë komentet e tjera, Nicole nuk ka nguruar që mos të kthej përgjigje duke i dhënë një përgjigje të shkurtër komentuesit “Nuk urrrej askënd”, duke hequr kështu kurozitetin se mes saj dhe Angelina Jolie ka një marrëdhënie të tensionuar.

 

View this post on Instagram

 

Happy people dont hate 🧡🧡🧡

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Urretja midis Angelina dhe Brand kanë nisur, pasi Brand e ka çuar Nicole në vendin e dasmës së tij me Angelin, ditën e përvjetorit të martesës së tyre.Aktori i njohur Brad Pitt është në një lidhje me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Ylli hollivudian disa kohë më parë është fotografuar teksa ka mbërritur në Francë me një avion privat, ku udhëtonte bashkë me modelen. Në foton e publikuar çifti dukeshin shumë të dashuruar dhe madje ishin puthur në aeroport. Ajo që njerëzit kanë vënë re më shumë në lidhjen e aktyre është fakti se 56-vjeçari, fitues i çmimit Oscar, i kushtonte shumë vëmendje modeles dhe nuk i interesonte nëse dikush po i shikonte.

Pas romancës së tyre ka reagoi dhe ish-bashkëshortja e aktorit, Angelina Jolie.
Aktorja me famë botërore u shqetësua duke qenë se lidhja mes tyre mund të ndikojë në marrëdhëniet që kanë ata me gjashtë fëmijët e tyre.

(K.A.dosja.al)

Shto Koment