Aktualitet

Marokenët masakrojnë me thika dhe shishe sirianin në Durrës, vendi mbushet me gjak, dëshmitari: Nuk është hera e parë që ndodh

VIDEO
Siriani u transportua me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk dihet gjendja e tij aktuale. Vendi është i larë i gjithi me gjak, teksa dëshmitari rrëfen se sherri ka ndodhur me thika dhe shishe birre.
Featured image of article: Marokenët masakrojnë me thika dhe shishe sirianin në Durrës, vendi mbushet me gjak, dëshmitari: Nuk është hera e parë që ndodh Pamje nga ngjarja e rende

DURRËS– Një sherr mes disa marokenësh dhe një siriani është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Durrës. Përleshja ka qenë me mjete të forta dhe siriani ka mbetur i plagosur rëndë.

Siriani u transportua me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk dihet gjendja e tij aktuale. Vendi është i larë i gjithi me gjak, teksa dëshmitari rrëfen se sherri ka ndodhur me thika dhe shishe birre.

Dëshmitari shkruan për JOQ:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbrem ne hyrje te plazhit sa kalon uren e dajlanit. Marokent masakrojn 1 sirian me thika e shishe birre. Ka shku me gjendje tfiket esht fut sall te operacionit. Po erdhi policia ambulance. Sesht se esht hera par qe ndodh kjo sken. Flm.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment