Showbiz

“Mos më fol se më ke hequr nga puna”, Marjana Kondi flet për sherrin me Kumbaron, si përballen në rrugë

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Kondi tha se i thotë Kumbaros të mos e përshëndesë, por ajo e fundit nuk heq dorë.
Featured image of article: “Mos më fol se më ke hequr nga puna”, Marjana Kondi flet për sherrin me Kumbaron, si përballen në rrugë Marjan Kondi dhe Mirela Kumbaro
Përditësuar:

TIRANË– Aktorja Marjana Kondi ka folusr së fundmi për debatin që ka pasur me ish-ministren Mirela Kumbaro. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Kondi tha se i thotë Kumbaros të mos e përshëndesë, por ajo e fundit nuk heq dorë.

Ajo me saluton në rruge edhe pse unë i them mos më fol. Ajo thotë që është për kulture por unë i them mos më fol se më ke hequr nga puna,”- tregoi Marjana.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një vit më parë, aktorja Mariana Kondi dhe ish-ministrja e kulturës, Mirela Kumbaro u përplasën gjatë mbledhjes së zhvilluar nga kryetari i bashkisë së Tiranës me aktorët për çështjen e Teatrit. Vetë Kondi u shpreh në atë kohë se është ballafaquar me Kumbaron dhe se i ka shprehur pakënaqësitë për punën  e saj.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment