Showbiz

Mariza Ikonomi shpreh dëshirat e fshehta dhe tregon mashkullin më tundues shqiptar: Më pëlqen fiziku..është shumë tërheqës

VIDEO
Mariza Ikonomi ka zgjedhur Ledri Vulën si mashkullin që ka tiparet e duhura për të.
Featured image of article: Mariza Ikonomi shpreh dëshirat e fshehta dhe tregon mashkullin më tundues shqiptar: Më pëlqen fiziku..është shumë tërheqës Këngëtarja, Mariza Ikonomi.

TIRANË– E ftuar në “Glamour Zone” këngëtarja Mariza Ikonomi ka folur rreth jetës së saj private. Në një pyetje të drejtpërdrejtë nga moderatorja Ester Bylyku, Mariza ka treguar se cili është mashkulli i shoëbiz-it shqiptar që i duket më tërheqës.

Këngëtarja ka zgjedhur Ledri Vulën, duke theksuar që i pëlqen jo vetëm muzika e reperit, por është dhe fizikisht mjaft tërheqës.

Reperi, Ledri Vula dhe këngëtarja, Mariza Ikonomi.

Biseda

Ester Bylyku: Më thuaj një mashkull shqiptar, që ka tiparet që ty të pëlqejnë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mariza Ikonomi: Ledri Vula. Më pëlqen, më pëlqen muzika, më pëlqen sigurisht edhe fiziku. Tërësisht është një mashkull që është tërheqës.

R.L/Dosja.al

Shto Koment