Showbiz

​“Në tarracë duke marrë rreze”/ Pemët e palmave tradhëtojnë Marinën, në dyshim ndjekësit: I ke në tarracë?

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto krahas tw cilws ka shkruar se kishte dalw pwr tw marrw rreze dielli në tarracë.
Featured image of article: ​“Në tarracë duke marrë rreze”/ Pemët e palmave tradhëtojnë Marinën, në dyshim ndjekësit: I ke në tarracë? Marina Vjollca

TIRANË- Marina Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto në vende të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto krahas tw cilws ka shkruar se kishte dalw pwr tw marrw rreze dielli në tarracë.

 “Në tarracë duke marrë rreze”, shkruan Marina.

Mirëpo palma që ka afër vetës e ka nxjerrw blof dhe kjo gjë është vënë re menjëherë nga ndjekësit, të cilët nuk  e besojnë se ajo është në tarracë por diku tjetër.

“Palma në tarracë?”, ia kthen një ndjekëse me mosbesim duke e shoqëruar me emoji.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Ne tarrace duke marr rreze☀️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

(A.K.Dosjaa.al)

Shto Koment