Aktualitet

Maniaku shqiptar ngacmon dy vajzat në autobus, italiani ndërhyn por ‘përballet’ me thikën

62-vjeçari shqiptar është arrestuar nga polica italiane.
Featured image of article: Maniaku shqiptar ngacmon dy vajzat në autobus, italiani ndërhyn por ‘përballet’ me thikën Terminal autobusësh

ITALI– Një rast i paprecedentë ka dndohur në një autobus në Percara në Itali. Mësohet se një 62-vjeçar shqiptar ka ngacmuar seksualisht dy vajza në autobus.

Në momentin që ka parë se vajzat janë bezdisur nga ngacmimet e shqiptarit një pasagjer italian ka ndërhyrë. Më pas shqiptari ka nxjerrë thikën, duke ja drejtuar pasagjerit dhe tentoi ta godiste atë, shkruajnë mediat lokale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të gjithë pasagjerët e kanë bllokuar 62-vjeçarin me inicialet P.K., i cili më pas është arrestuar nga policia.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment