Sport

Manaj duhet të zgjohet! Barcelona publikon listën me futbollistët që do të jenë për ndeshjen e Kupës

Por është momenti që Manaj të zgjohet, pasi Barcelona e ka shpallur listën me 18 lojtarët që do të ketë në dizpozicion për ndeshjen e sotme kundër Leganesit.
Featured image of article: Manaj duhet të zgjohet! Barcelona publikon listën me futbollistët që do të jenë për ndeshjen e Kupës Rei Manaj, duke u stërvitur tek Barcelona

SPANJË– Barcelona do të presë në “Camp Nou” Leganes, për fazën e 1/16-tave të Kupës së Mbretit në Spanjë. Rey Manaj u pa të stërvitej me ekipin e parë, por klubi para pak minutash ka bërë zyrtare listën e lojtarëve të grumbulluar për këtë ndeshje.

Lojtarët që do luajnë sot

Por është momenti që Manaj të zgjohet, pasi Barcelona e ka shpallur listën me 18 lojtarët që do të ketë në dizpozicion për ndeshjen e sotme kundër Leganesit. Atje mungon emri i futbollistit shqiptar, që e kanë dërguar sërish te Barcelona B.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithsesi ajo thirrje e djeshme shërben si një motivim për Manajn që ka vëmendjen e klubit dhe nëse do të lërë gjurmë tek ekipi i dytë, do të ketë shanset e tij për debutimin e madh.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment