Showbiz

Mamaja e Rita Orës ‘tërbon’ internetin me veshjen me motive popullore

FOTO
E njohur si nëna e një prej artisteve më'in'të momentit Rita Orës, Vera Ora ka 'tërbuar' sot internetin me veshjet me motive popullore.
Featured image of article: Mamaja e Rita Orës ‘tërbon’ internetin me veshjen me motive popullore Vera Ora
Përditësuar:

BRITANI- Rita Ora me veshjen e përzgjedhur në videoklipin e këngës “Bang” u bë qendra e vëmëndjes së mediave por s’vonoi shumë dhe po të njëjtën veshje mban dhe mamja e saj, Vera Ora në postimin e fundit në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për një veshje më motive popullore me të cilën Rita Ora tërhoqi vëmendjen e opinionin ndërkombëtar në videoklipin e këngës “Bang”.

E njëjta veshje u përdor nga këngëtarja për të uruar përvjetorin e 13-të të Pavarsisë së Kosovës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, kësaj herë vëmëndjen e ka marrë e ëma e artistes e cila krahas fotove ka shkruar:

“Tradicionalja më përshtatet mirë, faleminderit”.

Rita dhe Vera Ora

(o.l./dosja.al)

Shto Koment