Bota

Mamaja detyrohet të shikojë sesi hajduti 26-vjeçar i pret kokën dy fëmijëve të saj të mitur

Michael Collins, 26 vjeç akuzohet për vrasjet e vitit 2017 të Mariah Cunningham,dhe dy fëmijëve të saj të mitur  A'Layliah Fisher, 5 vjeç, dhe Elijah Fisher 4 vjeç.
Featured image of article: Mamaja detyrohet të shikojë sesi hajduti 26-vjeçar i pret kokën dy fëmijëve të saj të mitur

ARKANSASZhvillohet proçesi gjyqësor për një nga ngjarjet më të rënda të ndodhura në Arkansas.

Michael Collins, 26 vjeç akuzohet për vrasjet e vitit 2017 të Mariah Cunningham,dhe dy fëmijëve të saj të mitur  A’Layliah Fisher, 5 vjeç, dhe Elijah Fisher 4 vjeç.

Collins dhe vëllai i tij i vogël akuzohen se hynë në shtëpinë Marias, në  Little Rock të Cunningham me synimin për ta grabitur atë.

Micheal Collins, vrasesi 26-vjecar

Prokuroria thotë se kur të dyshuarit nuk arritën të gjenin para, Collins vendosi të ndëshkonte nënën duke e detyruar të shikonte vrasjet e fëmijëve të saj.

A’Layliah u godit me thikë më shumë se 20 herë dhe gati se koka e saj ishte gati e shkëputur nga trupi , ndërsa vëllai i saj 4-vjeçar u godit me thikë 14 herë dhe vrasësi i preu atij edhe kokën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Cunningham dëshmoi masakrën e fëmijëve të saj para se të goditej me thikë më shumë se 30 herë.

mamaja dhe djali i saj 4 vjecar.

Krimi i bërë nga 26-vjeçari është një nga krimet më të rënda të ndodhura në Arkansas 20 vitet e fundit, dhe ende nuk dihet masa e ndëshkimit që do të marrë i dënuari.

Banorët ë Arkansasit, janë ende të shokuar nga krimi i ndodhur dy vite më parë, edhe pse shteti nuk e ka si ligj, banorët kërkojnë dënimin me vdekje për Michael Collins.

Burimi:Daily Mail

E.C/Dosja.al

Shto Koment