Showbiz

“Mama”, Elvana Gjata po përgatitet për projektin e ri muzikor, e këtë herë në Gjermani(VIDEO)

Së shpejti Elvana Gjata do të publokojë edhe projektin e ri muzikor, për të cilin po punon në Gjermani.
Featured image of article: “Mama”, Elvana Gjata po përgatitet për projektin e ri muzikor, e këtë herë në Gjermani(VIDEO) Elvana Gjata

GJERMANI- Këngëtarja e mirënjohur, Elvana Gjata është një ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Kohët e fundit ajo është ndër më të përfolurat në mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston foto dhe video nga jeta e saj prpfesionale e rrallë herë zbulon gjëra nga jeta private.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mama🐐 😍🎧🎼🛠

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Së fundmi përmes disa postimeve në Elvana ka publikuar një video të shkurtër ku krahas saj shkruan: Mama, ku lë të kuptohet se së shpejti do të vijë një projekt i ri.
A.C/Dosja.al

Shto Koment