Politike

Mallkoi me shpirt shqiptarët, Neritan Ceka i ‘përvishet’ OSBE: S’kam frikë fare, pjesë e vjedhjes së votave

Neritan Ceka nuk ka mallkuar, por ka akuzuar OSBE si të përfshirë në krimin elektoral.
Featured image of article: Mallkoi me shpirt shqiptarët, Neritan Ceka i ‘përvishet’ OSBE: S’kam frikë fare, pjesë e vjedhjes së votave Neritan Ceka, ish-minister

TIRANË- Politikani Neritan Ceka, i cili është në qendër të stuhisë virtuale pas deklaratave të tij mallkuese për shqiptarët që votojnë më 30 qershor, godet sërish.

Kësaj here, Ceka nuk ka mallkuar, por ka akuzuar OSBE si të përfshirë në krimin elektoral.

I ftuar në 360 gradë në Ora News, Ceka tha se nuk trembet që të thotë të vërtetën.

Ceka u shpreh:

Del përfaqësuesi i OSBE-së dhe del e thotë mos pengoni zgjedhjet dhe  nuk pyet ”KQZ ka cuar ndonjë shkresë që do të vazhdojë” nuk ka cuar.

Si mund të veprojë policia, kjo nuk është handikap, por është pjesëmarrje në krim.  

OSBE është bashkëpunëtore e ndërtimit të të gjithë këtij aparati kriminal.

E them 100 herë dhe nuk tremebem fare.

Kam thënë duhet të iki OSBE-ja sepse është pjesë e ndërtimit të aparatit krimianl të vjedhjes së votave për interesat e tyre.

(F.g/dosja.al)

Një Koment në “Mallkoi me shpirt shqiptarët, Neritan Ceka i ‘përvishet’ OSBE: S’kam frikë fare, pjesë e vjedhjes së votave

  1. ky eshte bule jo si basha qe e perdreth majtas djathtas.blavo nelitano je tamam car me xhunga

Shto Koment