Politike

Maliqi-shqiptarëve: Rama nuk ikën me të mirë, ngrihuni në revolucion! Ndryshe Shqipërinë e merr lumi

Deputeti Lefter Maliqi nga Kuvendi bëri thirrje për protesta për të larguar Edi Ramën. “Ky nuk ikën me të mirë nga pushteti, duhet revolucion dhe protesta, po kthehemi në diktaturë’ tha Maliqi.

Shto Koment