Aktualitet

Makinat bëhen copash, kaos në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet rruga (Video)

Në pamje shihen makina të copëtuar, radhë kilometrike dhe kaos.

TIRANË– Disa makina janë përplasur në autostradën Tiranë-Durrës duke krijuar kështu një aksident masiv.

Dosja.al mëson se fatmirësisht ky aksident ka pasur vetëm dëme materiale dhe nuk ka patur pasoja në njerëz por që ka bllokuar autostradën.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Dosja.al, janë përplasur disa automjete duke shkaktuar një trafik të rënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në pamje shihen makina të copëtuar, radhë kilometrike dhe kaos.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment