Aktualitet

U përplas nga makina teksa ecte me biçikletë, ndërron jetë në spital 27 vjeçari nga Lezha (Emri)

27 vjeçari nuk ka mundur dot t'u mbijetojë plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.
Featured image of article: U përplas nga makina teksa ecte me biçikletë, ndërron jetë në spital 27 vjeçari nga Lezha (Emri) Foto ilustruese
Përditësuar:

LEZHË- Një 27 vjeçar, i cili u përplas nga një makinë mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë, ndërroi jetë në spital disa orë më vonë. Viktima është identifikuar si Ylli Mena, i cili nuk mundi t’u mbijetojë dot plagëve të marra.

Lezhë /Informacion paraprak:

Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M. vjeç 27, banues në Lezhë i cili po lëvizte me biçikletë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili ndodhet në spital nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment