Virale

ME VIDEO: I fiket ‘Fuoristrada’ në kryqëzim, shoferi turpërohet në “21” teksa shtyn makinën, Polici i jep një dorë

Siç duket dhe në videon e siguruar nga Dosja.al, një mjet tip ‘Fuoristradë” në zonën e “21-it” në Tiranë është fikur duke detyruar shoferin bashkë me disa qytetarë të tjerë që të shtyjnë në mes të rrugës.
Featured image of article: ME VIDEO: I fiket ‘Fuoristrada’ në kryqëzim, shoferi turpërohet në “21” teksa shtyn makinën, Polici i jep një dorë Pamje nga videoja

TIRANË– Një të riu i ka ndodhur ajo që i druhen të gjithë shoferët: fikja e makinës.

Siç duket dhe në videon e siguruar nga Dosja.al, një mjet tip ‘Fuoristradë” në zonën e “21-it” në Tiranë është fikur duke detyruar shoferin bashkë me disa qytetarë të tjerë që të shtyjnë në mes të rrugës.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por mesa duket ka qënë me fat pasi është ndihmuar edhe nga një efektiv polic “zemërmirë” që se ka pasur për turp të ndihmojë një qytetar në nevojë.

(d.k.k.m/dosja.al)

Shto Koment