Aktualitet

Makina e policisë përplaset me eskortën e ministrisë? Dalin fotot nga aksidenti në mes të Tiranës

FOTO
Në foto nuk duket qartë ngjarja, por sipas denoncimit, të gjithë makinat janë larguar dhe tashmë po godasin njëri-tjetrin.
Featured image of article: Makina e policisë përplaset me eskortën e ministrisë? Dalin fotot nga aksidenti në mes të Tiranës Foto e publikuar nga JOQ

TIRANË–  Një qytetar ka bërë një denoncim në rrjetet sociale ku shkruan se paraditen e sotme ka ndodhur një aksident në mes të Tiranës. Sipas fotove të dërguara dhe të publikuara nga redaksia e “JOQ”, shihet se makian e policisë është përplasur me një automjet që sipas JOQ, është e Ministrisë së Mbrojtjes.

Në foto nuk duket qartë ngjarja, por sipas denoncimit, të gjithë makinat janë larguar dhe tashmë po godasin njëri-tjetrin.

Pershendetje joq. Sot paradite makina e policise godet makinen e ministrise se mbrojtjes. Hoqen makinat e tani i bien njeri tjetrit. Valle si do e zgjidhin bashke?! Cudira nga Shqiperia,”– shkruhet në denoncim.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Pershendetje joq. Sot paradite makina e policise godet makinen e ministrise se mbrojtjes. Hoqen makinat e tani i bien njeri tjetrit. Valle si do e zgjidhin bashke?! Cudira nga Shqiperia”

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on

(f.m/dosja.al)

Shto Koment