Politike

“Të dua gjithmonë”, Majlinda Bregu merr urimin special, e bija publikon foton me tortën e veçantë

Vajza e Majlinda Bregut ka postuar momentet e bukura kur e ëma ka fikur qirinjtë.
Featured image of article: “Të dua gjithmonë”, Majlinda Bregu merr urimin special, e bija publikon foton me tortën e veçantë Majlinda Bregu
Përditësuar:

TIRANË- Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është një ndër personazhet që shpesh herë komentohet në medie. Por, sot ajo ka ditëlindjen dhe kjo është bërë publike nga vajza e saj, e cila i ka dedikuar një urim special përmes një postimi në rrjetet sociale.

Vajza e Majlindës ka postuar momentet e bukura kur e ëma ka fikur qirinjtë.

“Gëzuar ditëlindje mama. Të dua gjithmonë”, ka shkruar Kejda, teksa ka postuar një foto krah të ëmës. Ajo e ka festuar ditëlindjen së bashku me familjen dhe miqtë në një festë, të cilën ia kanë organizuar familja dhe miqtë e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

 

Një Koment në ““Të dua gjithmonë”, Majlinda Bregu merr urimin special, e bija publikon foton me tortën e veçantë

  1. Fituam ja dolem!

Shto Koment