Politike

“Vitet ikin tutje dhe ikin një nga një…”/ Majlinda Bregu bëhet nostalgjike, poston foton e para shumë viteve me të motrën

Majlinda Bregu është bërë nostaligjike, publikon foton e para shumë viteve, kur ishte vetëm një fëmijë.
Featured image of article: “Vitet ikin tutje dhe ikin një nga një…”/ Majlinda Bregu bëhet nostalgjike, poston foton e para shumë viteve me të motrën Majlinda Bregu dhe Ornela Bregu

Tiranë- Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, ka publikuar së fundmi dy foto në Instagram, ku në njërën shfaqet bashkë me motrën e saj Ornela Bregun kur ato ishin fëmijë, ndërsa tek tjetra të rritura.  “Dhe vitet ikin tutje dhe ikin një nga një…”, shkruan Bregu në foto. Bregu ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me motrat e saj, madje dhe familjes i kushton një pjesë të mirë të kohës së saj.

Foto e publikuara nga Majlinda Bregu

Ish-deputetja tashmë është e angazhuar në postin e saj të ri, si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal dhe prej kohësh është shpërngulur në Sarajevë. Duhet të themi se udhëtimet drejt Tiranës ajo i ka të shpeshta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment