Showbiz

Majk bën dedikimin prekës për të birin: Ti je mishi im, gjaku im

Urimi i reperit kosovar për ditëlindjen e të birit mbetet për t’u veçuar!
Featured image of article: Majk bën dedikimin prekës për të birin: Ti je mishi im, gjaku im Reperi, Majk me të birin, Roan.

KOSOVË– Majk ka dashur të thotë disa fjalë zemre për të birin, Roana publikisht me rastin e 2 –vjetorit të lindjes. Që nga lindja e tij, Majk dhe ish-e dashura Majlinda Zeka kanë jetuar të ndarë.

U përfol gjatë në media se reperi kishte dyshuar në atësinë e djalit që po vinte në jetë, por me deklaratat e tij, Majk hodhi çdo gjë poshtë. Dedikimi që këngëtari kosovar bëri sot për të birin, tregoi se sa vend zë në zemrën e tij Roani.

“Çdo gjë qe kam me arrit ne jetë , kam me e bo vetëm me te pa ty te lumtur , ti je mishi im, ti je gjaku im, ti je krijesa ma e Bukur… urime ditelindja e dytë zemra e babit Roan. God bless u.”-shkruan reperi në profilin e tij në Instagram ku ka postuar dhe foton me të birin.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

qdo sen qe ko me arrit ne jet , ko me bo veq me te pa ty te lumtur , ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e Bukur… urime ditelindja e 2 ❤️ e babit @babbyroan God bless u.

A post shared by MAJK (@majkaveli) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment