Argetim

Magji festash, ja vendet më të bukura në botë për të festuar Krishtlindjet (FOTOT)

Koha po ecën shumë shpejt dhe Krishtlindjet janë shumë afër.

TIRANË-  Për të kaluar Krishtlindje të magjishme, bota ka vende fantastike që njihen prej  vitesh tashmë për traditat e veçanta që kanë kaluar ndër breza për festimet e Krishtlindjeve.

Sot në këtë artikull do ju tregojmë disa nga qytetet më të  bukura në botë, për t’i vizituar gjatë festave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më sipër.

A.C/Dosja.al

Shto Koment