Politike

“Macroni më tha që s’jam unë “djali i keq”, kë po shigjeton Meta për dështimin e negociatave?

Meta dënoi “sulmin” e tyre të përbashkët ndaj Macronit, sa i takon negociatave.
Featured image of article: “Macroni më tha që s’jam unë “djali i keq”, kë po shigjeton Meta për dështimin e negociatave? Ilir Meta

TIRANË- Teksa preku sërish çështjen e disa diplomatëve të huaj, që sipas tij shfaqin njëanësi dhe përkrahje të Ramës, presidenti i Republikës, Ilir Meta dënoi në emisionin “Open” “sulmin” e tyre të përbashkët ndaj Macronit, sa i takon negociatave.

“Po kur dolën të gjithë kundër Macronit. Macroni më tha dhe mua se nuk jam unë bad guy (djali i keq), bëra më të mirën për Shqipërinë, por ata e dinë shumë mirë si është situata reale në Shqipëri.” 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga Top Channel

(a.m/dosja.al)

Shto Koment