Showbiz

“Ma nxiu jetën “, Jonida na tregon një anë tjetër të aktorit Romeo Veshaj, pamjet nga fundjava e çiftit në plazh

VIDEO
Këngëtarja shkruan bashkëngjitur pamjeve se Romeo "ma nxiu jetën". Ky "eksperiment" duket se iu ka ngjallur shumë emocione, që kanë arritur deri në pagëzimin e oktapodit me emrin Spiro.
Featured image of article: “Ma nxiu jetën “, Jonida na tregon një anë tjetër të aktorit Romeo Veshaj, pamjet nga fundjava e çiftit në plazh Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj

VLORË- Çifti Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, po kalojnë pushimet vetëm në jug të Shqipërisë. Të dy shoqërohen edhe nga djali i Jonidës, Dani, ndërsa kanë eksploruar në gjiret e mrekullueshme të detit Jon.

Pas pranimit të romancës, Jonida ka vendosur të na njohë me një tjetër pasion të Romeos, që është kapja e gjallesave ujore. Kështu, në videot e shpërndara në Instastory, përgjatë 24 orëve të fundit, Jonida ka publikuar momentet kur Romeo shfaqet me një oktapod në dorë.

Këngëtarja shkruan bashkëngjitur pamjeve se Romeo “ma nxiu jetën“. Ky “eksperiment” duket se iu ka ngjallur shumë emocione, që kanë arritur deri në pagëzimin e oktapodit me emrin Spiro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Romeo shihet teksa e drejton disa herë oktapodin, i cili nuk po i hiqej nga dora, drej Jonidës duke e trembur. Nga ana tjetër ajo i lutej disa herë ta kthente në sërish në det. Pasi ka arritur qëllimin e tij për ta acaruar Jonidën, Romeo e ka kthyer oktapodin në det.

Për më shumë ndiqni pamjet: 

(k.a;f.g/dosja.al)

Një Koment në ““Ma nxiu jetën “, Jonida na tregon një anë tjetër të aktorit Romeo Veshaj, pamjet nga fundjava e çiftit në plazh

  1. Ore Romeo jepi ate qe do po mos bjer brenda se eshte baxhelle qe sngooet, nuk u mabrua pidhi ka plot por te kete pak karakter jo i kap buthen tjetrit ne mes te sheshit. burdellacion total

Shto Koment