Showbiz

“Ma keni bërë Samantën si dashnore!” Ronela Hajati nuk përmbahet më, flet për sherrin me ish-shoqen e ngushtë

Javën e parë Young Zerka tha që kolegia e tij Samanta Karavella nuk e meritonte famën që kishte marrë. Kjo e fundit nuk e mori me shumë sportivitet.
Featured image of article: “Ma keni bërë Samantën si dashnore!” Ronela Hajati nuk përmbahet më, flet për sherrin me ish-shoqen e ngushtë Samanta Karavella dhe Ronela Hajati

TIRANË– Për disa javë rrjesht, emisioni “Shiko kush luan” është bërë vendi ku të gjithë personat e famshëm “vjellin” vrerin që kanë për njëri-tjetrin.

Javën e parë Young Zerka tha që kolegia e tij Samanta Karavella nuk e meritonte famën që kishte marrë. Kjo e fundit nuk e mori me shumë sportivitet kritikën duke shpërthyer në rrjetet e saj sociale ku shkruante: O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia. Eh pra, pas një buri (pa rr) të suksesshëm fshihet një grua si e jotja.

Këtë herë është radha e Ronelës të reagojë dhe sigurisht që do ta bëjë të shtunën, në të njëjtin emision. E pyetur për ish-shoqen e saj të ngushtë Ronela thotë në promo: Ma keni bërë Samantën si dashnore!” dhe me siguri u referohet lajmeve për sherrin.

Tani presim që këtë të shtunë të mbarojë saga dhe të marrim vesh njëherë e mirë se çfarë ka ndodhur.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment