Aktualitet

“Ma kanë marrë gruan pa leje në hotel”, qytetari i ankohet Ramës, kryeministri: Paska më shumë mend se ty, merr autobusin dhe ik (VD)

Një prej qytetarëve është ankuar se i kanë çuar gruan në Golem pa e pyetur, atje ku janë strehuar shumë persona për shkak të shembjes së shtëpive të tyre nga tërmeti.
Featured image of article: “Ma kanë marrë gruan pa leje në hotel”, qytetari i ankohet Ramës, kryeministri: Paska më shumë mend se ty, merr autobusin dhe ik (VD) Edi Rama

DURRËS- Banorët e qytetit të Durrësit i kanë shfaqur ankesa të ndryshme kryeministrit Edi Rama gjatë vizitave të tij atje pas tërmetit të fuqishëm.

Një prej qytetarëve është ankuar se i kanë çuar gruan në Golem pa e pyetur, atje ku janë strehuar shumë persona për shkak të shembjes së shtëpive të tyre nga tërmeti.

Pjesë nga dialogu:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama: Ça ke mo vlla, ça ke?

Banori: Ma kanë marrë grunë dhe ma kanë çu në Golem. E kanë marrë pa më pyet mua.

Rama: Gruaja paska më shumë men se ty se ka shku në hotel. Merr autobusin dhe shko në hotel. O Zot! Gruaja është çmen me të dhe ka ik.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment