Aktualitet

“Ma bëri ajo ku*va”, të bërtiturat e gruas kur pa burrin të vdekur, çfarë kishte konsumuar viktima në Shkodër

E para në vendngjarje ka mbërritur bashkëshortja e viktimës, e cila sipas dëshmitarëve ka thirrur: “Ma bëri ajo ku*va”.
Featured image of article: “Ma bëri ajo ku*va”, të bërtiturat e gruas kur pa burrin të vdekur, çfarë kishte konsumuar viktima në Shkodër Pamje nga vendngjare

SHKODËR– Arben Ishmaku, 42 vjeç, u gjet i vdekur pranë një çifteje më biznesin e tij në aksin Shkodër-Bushat.

E para në vendngjarje ka mbërritur bashkëshortja e viktimës, e cila sipas dëshmitarëve ka thirrur: “Ma bëri ajo ku*va”.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur menjëherë Policia, e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes. Pas kqyrjes paraprake të trupit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe pista kryesore është ajo e vetëvrasjes. Pranë tij janë gjetur edhe një numër i madh cigaresh të konsumuara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ditën e sotme 42 vjeçari Arben Ishamaku është gjetur i pajetë pranë biznesit të tij, dhe pranë tij ka pasur edhe një çifte.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment