Showbiz

Lyrical Son ‘tradhëton’ gruan, zgjedh modelen shqiptare si femrën me seksi për të

Ai u ‘justifikua’ më pas me faktin që ai emër i erdhi në mendje për momentin.
Featured image of article: Lyrical Son ‘tradhëton’ gruan, zgjedh modelen shqiptare si femrën me seksi për të Lyrical Son dhe familja e tij

TIRANË– Reperi Lyrical Son ka zgjedhur femrën më seksi në shoëbizin shqiptar sipas. I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliu, u pyet rreth preferencave të tij për femrat.

“Cila është femra më seksi në shoëbizin shqiptar?”- e pyeti Fifi.

“Angela Martini, “- tha menjëherë këngëtari dhe më pas shtoi se ky ishte emri i vetëm që i erdhi në mendje për momentin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Angela Martini

Sigurisht, mund të jetë e vërtetë, por Martini është një nga femrat më të bukura shqiptare. S’dimë të themi se si e ka pritur gruaja e reperit këtë deklaratë të papritur.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment